Davlumbaz İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz içi yangın söndürme sistemleri, mutfaklarda ve diğer kullanım alanlarındaki davlumbazların, uzun süre temizlenmeden kullanıldığı taktirde içinde biriken yağların herhangi bir sebeple tutuşmasından kaynaklanan davlumbaz yangınlarının söndürülmesi oldukça zordur. Periyodik olarak temizliği ve bakımı yapılan mutfak davlumbaz söndürme sistemlerinin yangına neden olma ihtimali oldukça düşüktür. Davlumbazın giriş kısmı personel tarafından temizlenebilse de bacaya doğru yükselen kısmı için daha profesyonel ekiplerin işbaşı yapması gerekir. Katılaşan yağın temizlenmesi, yağın yakıta dönüşmesini engeller. Hiç ulaşılamayacak yerler için ise tek çözüm mutfak davlumbaz söndürme sistemleridir.

En teknolojik mutfak sistemlerinin bulunduğu ortamlarda bile yanıcı yağlar ve yüksek miktarda ısı sebebiyle olası yangın riskleri oluşmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemi davlumbazlarda çıkacak yangınlarının söndürülmesinde en kolay ve en etkili çözüm yoludur.

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri davlumbaz içindeki algılayıcılar sayesinde otomatik olarak devreye girer ve davlumbazlar, filtreler, ocaklar, bacalar, fritözler ve ızgaralarda oluşan yangına en kısa sürede müdahale ederek olası tehlikeleri kontrol altına alır.

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri hotel, cafe, restaurant, fabrika ve benzeri işletme mutfaklarının  yangın güvenliği için kullanılması gereken en önemli ve etkin söndürme sistemidir.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Kullanım Alanları

  • Cafe – Restaurantlar için davlumbaz söndürme sistemleri
  • Yemek Fabriaları için davlumbaz söndürme sistemleri
  • Otel Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri
  • İşletme Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri bakımı

Mekanlarınızda kurulmuş olan Davlumbaz Söndürme Sistemleri uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Davlumbaz içi söndürme sistemleri fiyatı

Davlumbaz söndürme sistemleri fiyatı ve Davlumbaz İçi Yangın Söndürme Sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Davlumbaz İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories