Hood Fire System

Davlumbaz yangın sistemi , mutfak yangın söndürme sistemleri yangınları insan müdahalesi olmadan kontrol etmek ve söndürmek için tasarlanmıştır . İyi tasarlanmış ve çalışan bir mutfak yangın söndürme sistemi, küçük bir yangının büyük bir yangına dönüşmesini engelleyerek çoğu zaman can ve mal kurtarabilir.İyi tasarlanmış ve bakımı yapılmış bir mutfak yangın söndürme sistemi, bir barınız, restoranınız, yiyecek kamyonunuz veya yemek römorku. Neyse ki, Tüm Yangını Ekipman, işinizi koruyacak mutfak yangın söndürme sistemlerini tasarlamak ve sürdürmek konusunda Tampa bölgesinde tanınmış bir uzmandır. Her yıl restoran ve barlarda 8.000’den fazla yangın meydana gelir ve bu da her yıl 245 milyon doları aşan maddi hasarla sonuçlanır. . Bu yangınların çoğu, yemek pişirirken kullanılan ekipmanlardan kaynaklanmaktadır. Yiyeceklerimizdeki yağı azaltmaya yönelik baskı, yemek pişirmek için bitkisel yağ kullanımının artmasına neden oldu. Daha sağlıklı iken, bitkisel yağ daha yüksek bir sıcaklıkta yanar ve ‘gres’ yangınlarının söndürülmesini zorlaştırır.

Davlumbaz Yangın Sistemi

Sonuç olarak, mutfak yangından korunma sistemleri, modern mutfaklar için UL 300 uyumluluk kılavuzunda önerildiği gibi bir ‘yaş kimyasal’ sistemi kullanmaya dönüşmüştür. Islak kimyasal sistem, yalnızca yangını boğma değil, aynı zamanda yangının yeniden alevlenmesini önlemek için alanı soğutma avantajına da sahiptir. Tüm Yangın Ekipmanları, restoranınız veya barınız için en etkili ve verimli sistemi tasarlamak, kurmak ve sürdürmek için gereken uzmanlığa sahiptir.

Tüm yangından korunma ürünlerinde olduğu gibi, mutfak yangın söndürme sisteminizin de etkili olabilmesi için en üst düzeyde tutulması gerekir. Aslında Florida yasaları, yangın söndürme sisteminizin altı ayda bir denetlenmesini gerektirir.

Restoranlar ve barlar için yangın söndürme sistemlerinin katı kod gereksinimleri vardır ve işletmenizin yerel gereksinimlere uygun olduğundan emin olmanıza yardımcı olabiliriz. Mobil teknisyen ekibimiz, size en iyi hizmeti ve desteği sunmak için bulunduğunuz yere gelecektir.

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories